PUSHIT چیست؟

  • مدت هاست که اوپراتور های تلفن همراه بویژه همراه اول و رایتل امکان مسدود سازی پیامک های تبلیغاتی را به کاربران خود داده اند. این موضوع برای کاربران بسیار خوشحال کننده بود اما برای سرویس هایی که هدف خدماتی از ارسال پیامک داشتند خوشحال کننده نبود. از آن طرف خدماتی کردن خطوط پیام کوتاه نیز دردسر هایی بسیاری دارد که ممکن است بسیاری از اشخاص حقیقی و حقوقی امکان انجام آن را نداشته باشند.
    سرویس PUSHIT اولین وبسرویس ارائه دهنده خدمات ارسال پیام کوتاه خدماتی می باشد. توسط این سرویس شما می توانید تمامی پیامک های خدماتی خود را اعم از پیام های فعالسازی ، اعلام صورتحساب و ... را بدون داشتن نگرانی برای مسدود سازی آن به عنوان پیام های تبلیغاتی ، به سادگی ارسال بفرمائید.
    لازم به ذکر است ارسال هرگونه تبلیغات از طریق این سرویس اکیدا ممنوع می باشد و اکانت کاربران متخلف بصورت دائمی مسدود خواهد شد.
سرویس پیام کوتاه Pushit چیست؟

چگونه از سرویس PUSHIT استفاده کنیم؟

  • برای استفاده از سرویس PUSHIT تنها کافیست که در وب سایت عضو شوید ، مقدار پیامک درخواستی را شارژ کنید و از سرویس استفاده کنید.
    توسعه دهندگان نیز می توانند پس از عضویت در سرویس PUSHIT با دریافت کد API از وب سرویس اختصاصی این سرویس در وب سایت ها و اپلیکیشن های موبایل خود استفاده کنند.
چگونه از سرویس PUSHIT استفاده کنیم؟
وبسرویس ارسال پیام کوتاه کد ارسال پیامک ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی ارسال پیامک خدماتی پیامک فعالسازی وبسرویس پیام کوتاه برای وب سایت و اپلیکیشن موبایل امکان ارسال پیامک به اوپراتور همراه اول اوپراتور ایرانسل و رایتل ، ارسال SMS